Připravili jsme pro Vás bonusový program, ve kterém při každé objednávce ušetříte.
Všechny informace o Bonusovém klubu
On-line platforma PneuB2B
moderní koncept velkoobchodu pneumatik, disků a příslušenství
Naše společnost přináší technické inovace do provozní a obchodní sféry pneubranže v České republice a na Slovensku. Našimi produkty jsou nástroje a informace pro subjekty působící v pneubranži a aftermarketu. Po několika letech hledání, tvorby a realizací myšlenek jsme navrhli systém, který se od roku 2011 stal postupně každodenní součástí a stabilní hodnotou na mnoha prodejních místech. Věříme, že nejlepší obchod se dělá jen v konkurenčním prostředí za použití online řešení, která zrychlují a zjednodušují práci. Naše činnost podporuje efektivitu provozu prodejních míst různých velikostí.

Online PneuB2B

Datum
Čas
Dodavatelé
83
Prodejci
2794
Položek
463 286
Kusů skladem
24 105 176
Poslání a filozofie
Poskytováním vyspělého technického zázemí a služeb zjednodušovat práci Vaší firmě a tím ji vést ke zdravému provozu a prosperujícímu prodeji. Důsledkem zdravého provozu je pak dostatek času na prohlubování Vašich odborných znalostí a zvyšování profesionality poskytovaných služeb.

Naší ambicí je být významným dlouhodobým partnerem prodejců. Spotřebitele (nebo-li koncového zákazníka) považujeme za zákazníka našich zákazníků a tak se také chováme.
Team PneuB2B|   Zastavte se u nás, rádi Vás přivítáme
Představujeme mladý profesionální tým, zaměřený na zvyšování produktivity, zjednodušování procesů, úsporu financí a zlepšování efektivity každodenní práce na prodejních místech. Veškerá naše činnost vychází z přesvědčení, že moderní technologie jsou naším důležitým spojencem. Budujeme pro Vás přehledné stránky, zjednodušujeme Váš profesní život, a to nám umožňuje pracovat s ještě větší radostí.
Proč PneuB2B?
Naše služby pomáhají našim zákazníkům řídit své firmy ziskově, plynule se přizpůsobovat podmínkám trhu a dosahovat tak stabilního růstu v neustále se měnícím prostředí. Díky bezpečnému online systému šetříme Váš čas, energii i finance. Odstranili jsme jazykovou bariéru a zjednodušili komunikaci mezi mnoha dodavateli na evropském trhu. Tím jsme významně zkvalitnili spolupráci obou táborů - dodavatelů a odběratelů.
Systém je bezpečný a registrovaný
spolu s vývojáři v ČR

Zaměřujeme se na nové trendy. Naším zákazníkům poskytujeme komplexní řešení v nejaktuálnější podobě. Stojíme po boku velkému množství obchodních partnerů, kteří se vydali progresivní cestou obchodu s využitím moderních nástrojů současnosti. Naše produkty stále přizpůsobujeme Vašim potřebám a prostřednictvím Vašich podnětů vyvíjíme nová řešení.
Život ve firmě
Objevte uplatnění produktů PneuB2B nyní bezplatně.
Jako poděkování za to, že se podělíte o Vaši zkušenost s jinými prodejci v pneubranži, Vás odměníme 2000 Kč na Váš bonusový účet.